Pokud chcete žít v domácnosti, která by se mohla pyšnit přídomkem moderní, potřebujete v první řadě koupit vhodné elektrospotřebiče. A to jak do koupelny, tak hlavně i do kuchyně. Nemusíte se bát, ne vždy se jedná o drahé věci, na které je potřeba dlouhé měsíce či dokonce léta šetřit.
1. Americká lednice – toto není dobrý příklad levného spotřebiče, ale americká lednice za ty peníze stojí. Máte-li dostatečné množství financí i místa v kuchyni, měla by to pro vás být jasná volba. Nejde jen o to, že nabízí mnohem více místa než klasická lednice, ale má také celou řadu zajímavých funkcí, které jistě dokážete dostatečně ocenit.
osuška v sušičce
2. Pračka se sušičkou – ani tento spotřebič nepatří mezi nejlevnější, ale vzhledem k tomu, kolik dokáže ušetřit práce i času, ani v tomto případě byste s koupí neměli příliš dlouho váhat. Dnes už praní není žádná práce. Stačí věci naházet do pračky, vsypat prací prášek, případně aviváž a zapnout program. Pak už jen počkáte, než se vše vypere. Pokud je pračka navíc vybavená sušičkou, můžete zároveň značně urychlit i jeho sušení.
3. Multifunkční mikrovlnná trouba – tento přístroj už můžete koupit poměrně levně. I mikrovlnky s celou řadou funkcí se dnes již dají sehnat za dobré peníze. Umí toho hodně. Krom ohřívání také rozmrazovat, péct nebo grilovat. Na jeden přístroj je to více než slušné. Ideální příklad moderního elektrospotřebiče.
opékač topinek
4. Pekárna – dělat si domácí chlév už dávno není žádná velká frajeřina. Dneska to už dovede prakticky každý, tedy v případě, že má v kuchyni domácí pekárnu. Dají se v ní upéct prakticky všechny druhy chleba. Některé modely zvládnou i dezerty. Záleží na receptu a nastavení.
5. Myčka – umývání nádobí v ruce se už dnes nenosí. V myčce se vám podaří ho umýt daleko snáze a často i mnohem lépe. Navíc nové typy myček už nejsou tak náročné jak na spotřebu elektrické energie, tak ani vody.