Plot, kolem Vašeho domu je velmi důležitý a každý by měl mít oplocený svůj pozemek. Nikdy nevíte, co potkáte za lidi a co Vám mohou ze zahrady odcizit. Jestliže Váš dosavadní plot sotva stojí a přemýšlíte o novém plotě, tak vsaďte na betonovou variantu plotu. Dokonale předčí plot pletivový a dřevěný, který jsou vlastnostmi mnohem horší.

betonový plot (2)

Betonový plot se dřevem získal oblibu již před nějakým rokem a od té doby se stále více staví. Jeho oblíbenost je hlavně díky tomu, že má ty nejlepší možné vlastnosti. Plot vydrží při nejmenší údržbě tlakovou pistolí desítky let. Navíc, pokud chcete mít soukromí před zvědavými sousedy, tak plot dosahuje výšky až 3 metrů a budete tak mít naprostý klid. Samozřejmostí je výběr dekorů a výplní, kterých je celá řada. Výplně mohou být jednostranné, či oboustranné a bude jen na Vašich financí, jaký z nich zvolíte. Výplně mohou být plastové, dřevěné, nebo kovové. Kovové jsou nádherné na pohled a vypadají jako mistrovské dílo kováře. Na výstavbu betonového plotu nepotřebujete ani žádné stavební povolení a v zimním období se k Vám nedostane zvěř, která by mohla poškodit ovocné dřeviny. Plet má jednoduchý servis také povětrnostní a proti hlukovou bariéru, která se hodí, pokud máte postavený dům u silnice.

betonový plot

Plot pletivový, je také velice kvalitní plot a vydrží dlouhé roky. Pro větší bezpečnost se dá opatřit ostnatým drátem a dá se s ním oplotit jakkoliv velký pozemek. Navíc Vás plot nevyjde na velké peníze a kvalita je více než dobrá. Plot sice nemá povětrnostní ani protihlukovou bariéru, ale dá se opatřit zelení za plot. Navíc je k plotu dělaná vždy hezká branka, která doplňuje celý komplet plotu.

Pokud tedy váháte a nevíte, jaký materiál použít na Váš nový plot, tak zvolte beton. Nejen, že je nádherný na pohled, ale má také výborné vlastnosti a vydrží dlouhé roky.