Podzim se blíží závratnou rychlostí a je třeba se zamyslet nad tím, co bude v tu dobu zrovna in. Díky kolekcím návrhářů se dají módní kousky odhadnout poměrně s předstihem, avšak sledovat jednotlivé kolekce je poměrně složité a časově náročné. Pojďte se tedy jednodušeji podívat na to, co se bude letos na podzim nosit!
červená hadí kůže
Dlouhé květinové šaty. Možná máte nějaké takové i z léta. Pokud je máte rády, nebojte se jim dát šanci i na podzim. Tím největším hitem budou šaty s dlouhým rukávem, klidně i lehce šifonové. Podklad zbarvený do černa nebo alespoň do jiné temné barvy a květy na nich do červena. V kombinaci s koženou bundičkou a nízkými kozačkami na jehlovém podpatku budou parádní!
okrový svetr
U šatů ještě chvíli zůstaneme. Pokud máte nějaké oblíbené s délkou nad kolena, nemusíte se jich vzdávat ani v chladnějším oblečení. Prostě si je vezměte místo trička. Můžete je zkombinovat s džíny nebo klidně s upnutějšími černými kalhotami. Takže tento podzim ušetříte. Prostě vezmete šaty z léta!
Výrazné barvy budou tuto sezónu také velice trendy. A rozhodně nejde o jednobarevné oživení jinak černého outfitu. Tady se mluví o šílených barevných kombinacích. Vsaďte na kombinaci neonek s trochu tlumenějšími odstíny. Budete nepřehlédnutelná.
podzimní les
Pokud se necítíte na bláznivé barevné kombinace, můžete sáhnout po tradičnější podzimní paletě barev. Lahvová zelená, vínová nebo hořčicová. Tyto barvy se drží na vrcholu už několik podzimních sezón a ani letos od nich neustupujte. Kombinujte je s různými odstíny hnědé.
Pokud patříte mezi ty, které se vyžívají ve zvířecích motivech, těšte se a vsaďte na hada. Hadí motiv se bude objevovat často. Okoukněte hlavně boty a kabelky. Tam se bude objevovat nejčastěji. Bát se ovšem nemusíte sáhnout ani po klasické kostce. Zvolit ji můžete klidně na klasické, teplejší mini. V kombinaci s tmavými punčochy budete za nezbednou sexy školačku a zároveň velmi módní.