Podnikat může dnes opravdu každý. Dnešní doba umožňuje, abyste mohli začít podnikat v podstatě i s nulou a umožňuje vám tak dosáhnout svých snů a cílů. Potřebujete ale k tomu několik věcí, ke které se pojí určitá byrokracie. Pokud podnikáte a jste tedy OSVČ, potřebujete mít adresu, kde si budete moci zapsat sídlo svého podnikání. Tuto adresu budete mít uvedenou ve všech důležitých dokumentech, jako je třeba živnostenský list a podobně. Co ale, když nemáte žádnou takovou adresu?

kancelář

Není to nic neobvyklého. Spousta firem fyzicky žádné sídlo nemá, jelikož se veškerá práce odehrává online, například prostřednictvím počítačů jednotlivých pracovníků z pohodlí jejich domova. Ale nějaké sídlo zkrátka potřebujete. Jak na to?

Naštěstí u nás existuje služba virtuálních sídel pro OSVČ. Tyto služby jsou velmi výhodné, protože obvykle nejsou drahé. O jednu adresu virtuálního sídla se totiž může dělit více firem vzhledem k tomu, že fyzicky v budově nepřebývají, a tak se nájemné, které zprostředkovatel platí, rozpočítá mezi všechny tyto firmy.

Kromě adresy pro své podnikání navíc dostanete i další služby navíc. Budete mít přístup do kanceláří na dané adrese či zasedacích místností, které můžete využít například pro jednání s úřady, například živnostenským nebo finančním.

office

Pokud si budete nechávat na danou adresu zasílat zásilky, také o to se zprostředkovatel postará. Budete dostávat upozornění, že máte na dané adrese zásilku. Jestli si pro ni nebudete moci přijet hned a vyzvednout si ji, můžou vám bez problému obsah každé zásilky naskenovat a obratem zaslat elektronickou poštou. Tak budete mít jistotu, že nepromeškáte nic důležitého.

Sídla jsou navíc rozmístěna různě po České republice, takže si můžete vybrat sídlo v takovém městě, které máte v dojezdové vzdálenosti, třeba právě pro případ vyzvedávání doručených zásilek.