Jsou ženy, které mají rády jak auta, tak i motorky. Již mnohým ženám se stalo, že se dostaly do situace, kdy uvažovaly, jestli pro ně bude lepší auto nebo motorka. Člověk jistě může mít v budoucnu obojí, ale pokud se zrovna rozhodujete nad tím, co pro vás bude teď nejlepší, bylo by dobré to zvážit.

Pokud potřebujete něco, čím budete moct jezdit například do školy nebo práce a potřebujete, abyste se bez problémů na dané místo dostali za jakéhokoliv počasí, pak bude rozhodně lepší zvolit auto. Jestliže ale máte dopravu do práce či školy vyřešenou a chtěli byste danou věc jen tak pro zábavu, pak si kupte motorku.

auto a motorka

Jestliže se člověk rozhoduje nad něčím takovým, měl by vzít v potaz, jak to má nyní s cestováním a jestli by zde nebyla možnost si cestování nějakým způsobem usnadnit. Něco takového se dá zařídit, ale člověk se musí dobře rozhodnout.

Pokud by to navíc mělo vypadat tak, že by s vámi rádi jezdili ještě další dva lidé, kteří by byli ochotni vám přispět na palivo, uděláte jen dobře, pokud vsadíte na auto. Ve výsledku to bude dobrou investicí, protože se ještě navíc najde někdo, kdo vám bude přispívat na palivo, které dnes člověka vyjde velice draho.

I v případě motorky by se mohl najít nějaký člověk, který by s vámi jezdil, ale je potřeba brát to tak, že vám nebude na palivo přispívat tolik, kolik by vám přispívali ti, kteří by s vámi jezdili v autě. Člověk by nad něčím takovým měl přemýšlet co nejvíce, aby to pro něj mělo nějaký význam.

pěkné auto

Klidně to nyní může daná žena udělat tak, že si zakoupí auto a motorku až někdy později, jakmile na ní bude mít peníze. Některé ženy se skutečně mohou dostat do situace, kdy si nebudou vědět rady, protože vědí, že žena na motorce vypadá rozhodně dobře a to mnohem lépe, než žena v autě. Je ale potřeba zvážit i jiné věci, aby to mělo význam. Promyslet něco takového bude jen dobré.