Uvolňuje napětí – kdo se chystá na erotickou masáž v masérském salónu, nepochybně očekává slastný orgasmus, což je pochopitelné, ovšem neměli bychom zapomínat ani na zásadní motto, které tato procedura naplňuje, a tím je likvidace psychických blokád , emočního vypětí a vlivu stresu v našem životě. Na to se samozřejmě zaměřují každé masáže, ale ve spojení se sexuálním vzrušením dostává tato technika mnohem silnější náboj. Uvolnění napětí je jeden z bodů, na co se připravit u erotických masáží.

ležící dívka

Bourá předsudky – mnoho lidí si v kontaktu s něžnou a citlivou dívkou uvědomí, že vlastně není důvod hrát pod rouškou iluzorní masky nějaké divadlo a předstírat falešné ideje vyvolané sexuálními dogmaty, tzv. dědičným hříchem. Mezi lidmi koluje mnoho mýtů a nesmyslů o sexualitě a erotické masáže je dovedou efektivně rozrušit a hlavně lépe chápat.

nahá dívka

Podporuje umělecké nadání – lidé tvořiví tu mohou získat různé vhledy a inspirace do své tvorby, erotická masáž je něco, jako meditace, a můžeme ji využít i tímto způsobem – kreativním a nápaditým.

Urovnává mezilidské vztahy – pozitivně naladěný a spokojený člověk kolem sebe vyzařuje nakažlivou auru a působí tak na své okolí přitažlivěji, než bručoun s negativními a zlými úmysly. Erotická masáž nám dává příležitost srovnat si v hlavě různé konfliktní situace a mnohdy právě zde, v masérském salónu, můžeme přijít na některá řešení, s nimiž bychom se v běžném každodenním životě mohli míjet.

Inspiruje k dalším prožitkům rozkoše – druhů rozkoše je v lidském životě celá řada, rozkoš můžeme prožívat z jídla, z nápojů, ze sportu, při pěstování rostlin, chování domácích zvířat, ve vztahu s dětmi, při hraní společenských her atd. A erotika nás jen upozorňuje, že je to právě ten vnitřní pocit spokojenosti, který nás směruje k dalším činnostem, co tento stav podporují. Erotika je jednou z hlavních bran k rozkoši a také k poznání hlavního smyslu života, jímž je šířit rozkoš mezi ostatními a sdílet ji s nimi.