Autoškola, je dnes zejména pro mladé lidi, velké téma. A také má proč. Protože každý by chtěl mít řidičské oprávnění a mít vlastní automobil. Proč je tohle všechno vlastně dobré a hlavně žádané? Protože by každý chtěl mít svůj vlastní komfort, a dostavit se z bodu A do bodu B, podle svých potřeb a možností. Mladí lidí, využívají autoškolu a auto samotné, zejména pro cesty do školy. Dospělé lidí, využívají automobil hlavně na cesty do práce, popřípadě převoz svých potomků, kam zrovna potřebují. A proč? Protože nám dnešní doba cenově umožňuje, aby každý, kdo je zdravotně způsobilý, si mohl zažádat o řidičský průkaz.

Autoškola

Proces

Proces v autoškole, se zdá být prostý. Střídá se teoretická část s praktickou částí. A to vypadá následovně. Teoretická část obnáší, naučit se znalosti, které budou v praxi potřeba. A to se týká jak zákonů, které stanovuje ČR, tak to, co to automobil vůbec je a jak funguje. V teoretické části se žadatel učí, zejména z učebnice a zkušebních testů. V praxi, se žadatel učí řídit automobil a pochopit dopravní situaci kolem sebe. Po splnění určitých hodin, nastává závěrečná zkouška.

Závěrečná zkouška

Závěrečná zkouška se skládá ze dvou částí. První část je písemná, která je nezbytná úspěšným dokončením, aby žadatel mohl přejít na praktickou část zkoušky, která má za úkol, dojet na místo určení s komisařem, který vyhodnotí, zda je žadatel vhodný pro splnění řidičského oprávnění a mohl se z něj stát řidič..

Druhy řidičského průkazu

Naše autoškola, Vám může nabídnout tyto druhy řidičského průkazu:

– Skupina AM

– Skupina A (A1,A2)

– Skupina B (B+E, B96)

– Skupina C (C+E)

Logo autoškoly

Autoškola Žižkov Autoskolaholesovice má v Praze dvě pobočky, které můžete navštívit.

Pokud máte zájem na stránce najdete patřičný formulář, k přihlášení se do autoškoly.

Pokud máte jakýkoliv dotaz, najdete na webové stránce formulář, kde se s námi můžete spojit.

A proč zrovna my?

Nabízíme Vám, kvalitní přípravu na závěrečné zkoušky, za cenu, která odpovídá kvalitě a individuální přístup učitelů.