S erekcí se potýká každý muž. Ale taky se potýkají s problémy, které jsou s erekcí u mužů spojené. Důležité je, že spousta mužů svůj problém, jsou ochotni tenhle problém řešit s lékařem, ale taky se setkáme s muži, kteří se za svůj problém stydí a berou to jako své selhání a nebo dokonce i ti, kteří tenhle problém neřeší vůbec. Což si můžou příjít i na zdravotní komplikace. Pokud se vám taková příčina s tane a budete mít problém s erekcí, je nejlepší to řešit okamžitě a neotálet. Důvodů může být nespočet a proč odkládat takový vážný zdravotní problém.

lékař

Jaké můžou být příčiny?

Můžete mít cévní potíže, je to nejčastější příčina(nadměrná konzumace tučných výrobků, dále zde patří i kouření, zvýšená hladina cholesterolu, vysoký krevní tlak).

Další příčina může být nervové postižení můžou vzniknout (při úrazu páteře nebo pánve, při velkých operacích, při některých závažných onemocnění).

Genetické postižení zde se jedná o onemocněné žláz s vnitřní sekrecí

Hormonální postižení dochází k poklesu k sexuálním uspokojení, a tak vzniká problém v sexuálním styku a některé ženy, jsou schopny to dávat muži za vinu. Tohle by se dít nemělo.

Psychické postižení, pokud muž trpí depresemi. Kvůli špatné erekci má psychické problémy spousta mužů s tímhle zdravotním problémem a taky nechuť k sexuálnímu styku.

Takže pánové, vždy je řešení a vůbec se za svůj problém nemusíte stydět. Naopak, tenhle problém musíte řešit. Aby se opět váš sexuální život mohl navrátit k normálu.

erekce

Všechno se dá řešit. Můžeme tohle nějak zastavit a podpořit? A jak prodloužit erekci?

  1. Nejlepší je navštívit urologa, který s vámi problém vyřeší.
  2. Můžete si do určitého stádia i zkusit pomoci sám. Díky fyzickém cvičením se vám erekce zlepší.
  3. Taky můžete erekci zlepšit a prodloužit přírodní cestou. Můžete si dopomoci přírodními doplňky stravy. Doplňky jsou z cela bezpečné, takže se nemusíte vůbec obávat.