Vlivem mnoha faktorů se vlastní bydlení bohužel stává čím dál nedostupnějším pro řadu občanů. Lépe na tom není ani nájemní bydlení – i to je v dnešní době velmi drahé. Na kauci potřebujete zpravidla několik desítek tisíc korun, což má málokdo. Pořízení vlastního domu či bytu vyjde na několik milionů. Pro mnoho lidí se staly řešením mobilní dřevostavby celoroční zateplené lavarohouse.cz které poskytují potřebný komfort k bydlení po celý rok. Lavaro House vám může dodat nový mobilní dům, případně použitý sezení nebo celoroční.

malý mobilní dům

Co je to mobilní dům?
Jde o menší dům, který se dá podle potřeby převézt na jiné místo. Jsou v něm připraveny přípojky, aby se dal pohodlně užívat. Samozřejmostí je zateplení u celoročních variant, aby se v nich dalo bydlet i v zimě.

V domě najdete například
Izolaci
LED světla
Nábytek
Spotřebiče
Kuchyňský kout
Koupelnu s wc
Podlahové topení a vinylovou podlahu
Klimatizaci
Sítě proti hmyzu, venkovní a vnitřní rolety

dřevěný dům

Každý dům si můžete prohlédnout na našem webu, a nebo osobně. Nové domy vypadají luxusně, a splňují požadavky na moderní bydlení. Interiéry jsou velmi prosvětlené a nabízejí více než dostatečný komfort pro celou rodinu.

Za méně než dva miliony korun můžeme mít svůj vlastní dům, a to v podstatě kde http://www.earchiv.cz/b00/b0003002.php3 koliv, kde máte pozemek se sítěmi. Pokud zvolíte tuto variantu bydlení, odpadnou vám starosti ohledně projektu a výstavby, koupíte si jednoduše hotový dům. Stačí jej postavit na váš pozemek a připojit k sítím.
Pozor – někde je třeba povolení k umístění stavby. Toto si musí zjistit každý sám u svého pozemku.

Mobilní domy jsou velmi oblíbené pro svou cenu, jelikož si takový dům můžete za nižší cenu postavit i u hlavního města, kde by klasický dům stál několik desítek milionů. Jde o oblíbený typ chat, protože jsou cenově dostupnější, a poskytují opravdu vysoký komfort, než klasické starší chaty, které už se těžko shánějí.