Úrazy a poranění se stávají velmi často, a to hlavně u menších dětí, které jsou ve školním věku. Nikdy si to nenaplánujete a vždy to bude jenom o náhodě, ale nevidíte do budoucnosti, neumíte předvídat, proto je ad míru vhodné si tohle všechno pojistit právě pojistnou smlouvou a v případě, že budete mít problémy právě s danou pojišťovnou, že y vám třeba nechtěli dát peníze, na které máte nárok nebo prostě nevíte, co máte dělat, tak nás bez nějakých zbytečných okolností musíte hned kontaktovat, my máme prostředky a metody, jak vaše peníze vymůžeme zpět a dáme pojišťovně lekci.

školáci

Pokud chcete poradit již před odpisem smlouvy, také vám poradíme, co je dobré ve smlouvě mít a co naopak není extra výhodné a akorát je to reklamní akce pro pojišťovnu. Vaše děti by rozhodně pojistku sjednanou mít měli. Ve školním prostředí mají všechny děti pojistku, takže pokud se stane, že se stane poranění ve třídě nebo při tělocviku, je tam určitě nějaká kompenzační částka peněz. Není to nic velkého, ale musí to ze zákona vždy být. Takový školní úraz musí být dořešen do konce.

nehoda

Revize plnění

Pokud se vám ta částka, co jste dostali vyplaceno, zdá nějak moc nízká, tak určitě tohle musíte jednoznačně vyzkoušet. Zkuste to a poznejte všechny výhody, které z naší spolupráce pramení, protože toho máme dost. Získejte maximum ze svého odškodnění. Platíte http://www.forbes.cz/nesnasite-svou-praci-takovou-cenu-za-to-platite/ peníze? Ano, tak se rozhodněte, že všechny své peníze dostanete zpět. Všechny naše znalecké posudky jsou zdarma. Ani žádné poplatky, takže se přesvědčte, že nic nemůžete riskovat, můžete s námi získat, protože máme vysoká procenta úspěšnosti. Až vyhrajeme boj, tak pak si vezeme svoji část odměny, takže o nic dopředu nepřijdete. Jakmile vyhrajeme soudní spor, tak pak budete mít peníze navíc, které byste normálně ani neměli a my se z toho vezmeme část odměny, která nám za práci vykonanou ve váš prospěch, náleží. Je to takhle opravdu fér? Odpovíme sami, že ano, to musíte sami uznat.