Často a rádi hrajete počítačové hry, kde řešíte nejrůznější úkoly, rébusy a dostáváte se k dalším úkolům pomocí jednotlivých krůčků? Není nutné vždy sedět doma za počítačem, takovou hru si https://cs.bab.la/slovnik/cesky-anglicky/pak můžete užít i v reálném světě, a to třeba ve dvojici či ve skupině přátel. Pro takové případy je naprosto skvělá escape room Praha, ve které se můžete skvěle zabavit a mít tak unikátní vzpomínky.Vyřešte všechny otázky
Je dobré, abyste měli připravený tým, který by měl mít dva až pět členů. Vše spočívá v tom, že jste zavření v místnosti, která je plná úkolů, hádanek a skrytých vodítek, pomocí kterých byste se měli dopracovat k rozuzlení celého příběhu. Hledejte nejrůznější skrýše, ve kterých objevíte návody nebo předměty, které Vám pomohou s rozluštěním celého úkolu. Běží Vám zde časový limit, který je vytyčen na 75 minut, a věříme, že si celou tuto hrací dobu užijete Vy i celý tým. Pomozte si navzájem, každý člen týmu je důležitý a může prokázat své schopnosti, znalosti i zkušenosti.

Užijte si svůj program

Zkuste si hru s časem, která je někdy opravdu náročná a trochu dovede potrápit mozkové závity. Chvílemi přijde adrenalin, pak nadšení, někdy možná i trocha zoufalství, když nebudete moci přijít na to pravé ořechové.Správné rozhodnutí
A jak jinak lze využít tuto hru, když třeba nebudete chtít hrát sami? Dopřejte nezapomenutelných 75 minut třeba rodině, přátelům, kolegům nebo někomu dalšímu, kdo by si ji určitě užil. Jedná se o vhodný dárek k narozeninám, Vánocům, svátku i ke speciálním událostem jako jsou promoce či výročí. Pokud myslíte spíše na tmelení kolektivu, určitě to bude skvělá příležitost pro fajn teambuilding, kde se všichni poznají a navíc budou spolupracovat.
Nemusíte se obávat vyrazit ani s dětmi, které by příběh zvládly – vše je na uvážení rodičů, ovšem doprovod dospělé osoby je skutečně třeba.