Mnoho lidí si myslí, že když si místo autopůjčovny půjčí auto od rodiny nebo přátel, tak že na tom vydělá. Tento úsudek, je rozšířený mezi lidmi a mnoho lidí se za ním stojí. Ovšem jedná se spíše o báchorku, protože půjčením automobilu od přátel si vůbec nepomůžete, ale ba naopak. Dnes se podíváme, jaké jsou výhody autopůjčovny a proč zvolit v případě poruchy právě jejich vozy.

autopůjčovna Praha

Proč zvolit autopůjčovnu a jaké to přinese výhody:

  • V autopůjčovně si můžete vybrat takový vůz, jaký vám bude vyhovovat, a to včetně výbavy.
  • V případě půjčení vozu, si můžete přesně určit, na jak dlouho si vůz půjčíte. Navíc, když vám vůz opraví rychle, tak můžete vůz vrátit dřív, než jste měli domluveno.
  • Autopůjčovny mají všechny vozy pojištěné, a to jak povinným, tak havarijním pojištěním. V případě nehody, je tak všechno podchycené a nemusíte řešit to, že jste rozbili kamarádovi nové auto. Navíc mají vozy zabezpečení a v případě odcizení tak vědí, kde se daný vůz nachází.
  • Ve většině případů mají u všech vozů autopůjčovny i dálniční známku a nemusíte si tak platit další.
  • K vozům půjčují dle ročního období i sněžné řetězy a nemusíte se bát, že byste měli v zimě letní kola. Zapůjčit se dá i zdarma dětská sedačka.
  • Zajímavým benefitem je při půjčení vozu i jeho přistavení.
  • Všechny vozy jsou před pronájem zkontrolovány, aby nedocházelo k poruše během pronájmu. Nemusíte tak mít strach, že se něco stane.

autopůjčovna Praha

Autopůjčovna Praha, je jedna z oblíbených autopůjčoven v Praze. V nabídce má mnoho kvalitních vozů, a to včetně transportérů. Také na jejich stránkách najdete přesný ceník za pronájem. Jsou velice vstřícní a dá se s nimi domluvit na všech podrobnostech. Zákazník je u nich na prvním místě a snaží se mu vyhovět ve všech ohledech. Pokud si tedy chcete půjčit náhradní vozidlo, je tou pravou volbou pro vás.