Zábradlí je nejen bezpečnostní prvek, ale také slouží jako doplněk do interiéru, či exteriéru. Díky moderní technologii se vyrábí zábradlí, které působí jako vkusný prvek do Vašeho domu. Dokonale doplňuje exteriér a dělá dům útulnějším a hezčím. Zábradlí na schodiště, je tak nejen pro bezpečnost, ale také jako estetický prvek, který dělá dům hezčím.

Zábradlí se z pravidla vyrábějí ze dřeva, z kovu a také z oceli, či ze skla. Každé zábradlí plní klasickou funkci podpěry při chůzi do schodu a ze schodů, ale také funkci bezpečnostní. Jediným rozdílem pak je, z čeho je vyrobená a jak vypadá.

Zábradlí (4)

Skleněné zábradlí je oblíbené spíše v obchodních domech, ale můžeme ho vidět také na balkonech, či v kancelářích. Jeho vzhled vypadá moderně a dokonale zapadá do prostoru s hodně lidmi. Čirost skla si můžete určit podle sebe a tím zamezit šmouhám, které zanechávají lidé po dotyku.

Kované zábradlí je skvost mezi zábradlím. Každé toto zábradlí je originální a na pohled je k nezaplacení. Dokonale ho doplňuje dřevo, které je buď na povrchu konstrukce, nebo zespodu. Díky této originalitě Vás však vyjde oproti samotnému dřevu na větší peníze.

Zábradlí (5)

Dřevěné zábradlí patří k přetrvávající klasice, kterou můžeme do teď vydat na zámkách a hradech. Díky letokruhům, které vytvářejí perfektní designe, se libí mnoha lidem a stále více se vrací do kurzu. Mimo to si můžete vybrat šprušle na výplň dřevěného zábradlí a také dřevo, ze kterého bude zhotovené. Mezi další plusy patří nátěr, který dřevo ošetří a popřípadě změní přirozenou barvu. Dále dokonale doplní interiér domu, který je v podobném dřevěném stylu.

Pokud tedy sháníte kvalitní a hlavně bezpečné zábradlí, tak se otočte na firmu fa-havlíček. Zaručeně si zde vyberete zábradlí, které se Vám líbí nejvíce a firma Vám vyhoví s jakýmkoliv požadavkem, který bude v jejich silách.