Ruku na srdce, každá žena chce být krásná a která říká, že ne, touží po tom dvojnásob J Ze všech stran na nás útočí, že krásné budeme, když si zakoupíme ten a ten určitý produkt a potom se stane snad zázrak a my na sobě nebudeme mít ani vrásku, kousíček kůže s celulitidou, šedivý vlas…doplňte každá dle svého. Pojďme se oné kráse podívat na zoubek.

barbie a žába

A pohádky je konec?

Už v pohádkách z dětství jsme slýchávali, že není důležité, co je na povrchu, ale co je uvnitř. No ale jak to mysleli? Že když budu hodná, ale ošklivá, přijde princ a uvidí moji vnitřní krásu? Žena by bezesporu o sebe měla pečovat, ale je velmi snadné stát se štvancem marketingové masáže a ze strachu kupovat produkty, které mě mají udělat krásnou, krásnější, nejkrásnější… Milé ženy, pamatujte, že ani ten nejdražší krém proti vráskám vám nebude nic platný, když samy sobě nebudete věřit a nenajdete krásu uvnitř sebe.

Z nedostatku přednost

Málokdo má to štěstí, že se narodí s dokonale souměrným obličejem a tělem bez toho, aby pro to nemusel hnout prstem. Sama posuďte své přednosti a nedostatky a případné nedostatky se snažte kompenzovat cvičením, vhodným oblečením. Co ale třeba vy vnímáte jako nedokonalost, může jiný na vás zbožňovat!

pihatá dívka

A víra tvá tě uzdraví

Základ naší krásy, která se skládá jak z vnější stránky, tak i z druhé vnitřní, která vysílá k ostatním signály, jak vnímáme samy sebe, je v naší hlavě. Takže pokud najdeme svoje vnitřní já a dokážeme být samy k sobě laskavé a vnímat sebe jako ženu, která si je vědoma svých kvalit, nemůže nás dostihnout marketingový kolotoč. Nestaneme se otroky trhu a nebudeme pociťovat nutnost vykoupit drogerii, abychom vypadali alespoň trochu k světu.

Přitažlivost každé osoby, ať ženy či muže, nevyvěrá z toho, co má na sobě, ale z toho, co vyzařuje ze sebe. Takže se mechte vést vaším vlastním vnitřním přesvědčením. A svět bude krásnější!