Pokud si zažádáte u některého nebankovního poskytovatele o výhodný finanční produkt, pak vám bude možná nabídnuta hypotéka bez doložení příjmů. Nenechte se zmást. Rozhodně to není o tom, že nikoho nebude zajímat, jestli máte v budoucnu z čeho splácet. Jen tím má být naznačeno, že doložení vašich příjmů nebude složitou záležitostí. A to jak pro podnikatele, tak i pro spotřebitele.

prasátko

  • Řešení se najde i v případě, že vaše příjmy nejsou takzvaně transparentní.
    • Stačí přibrat spolužadatele, který prokáže příjmy a vstoupí s vámi do úvěru.
    • Tímto spolužadatelem může být prakticky kdokoliv, kdo dosáhl věku osmnácti let.

U podnikatelů bývá někdy problém s daňovým přiznáním.Firma může vydělávat dostatečné částky, a přesto je daňové přiznání příliš nízké. V tomto případě je možné doložit vydané faktury. Pokud se jedná o podnikatele teprve začínajícího, pak může pouze popsat podnikatelský záměr, na který bude chtít požadované finanční prostředky využít.

Ani doložení výdajů není složité

U žadatelů o spotřebitelský úvěr bude vyžadováno doložení nejen příjmů, ale i výdajů. Není ale nikterak složité. Na hypotéku bez příjmů může dosáhnout prakticky každý žadatel. Nezáleží na věku a ani na sociálním postavení. Zažádat mohou jak osoby na rodičovské dovolené, tak i osoby, které pobírají starobní důchod.

  • V těchto případech bude vyžadováno rozhodnutí o přiznání dávky nebo rozhodnutí o vyměření důchodu.

peníze
V každém případě ale budete muset doložit výpisy z bankovních účtů za minimálně posledních tři až šest měsíců. Jestliže má žadatel závazky z předešlého období, pak je zapotřebí je doložit smlouvami s věřiteli anebo výpisy z účtů. Popřípadě jinými doklady, které poskytovatel https://www.fahd.cz/hypoteka-bez-dolozeni-prijmu/ bude požadovat.

  • Výdaje za domácnost se dokládají nájemní smlouvou, fakturami, SIPO, účtenkami nebo výpisem z účtu.